Sendethic (1.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Edit
ar: تحرير

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Default
ar: الافتراضي

en: Other
ar: آخر

en: Attributes
ar: سمات

en: External
ar: خارجي

en: Message:
ar: الرسالة:

en: From name
ar: اسم المرسل

en: Account
ar: الحساب

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Elements
ar: العناصر
