Sendethic (1.0.0-rc1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ast: Editar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Default
ast: Predefiníu

en: Other
ast: Otru

en: Message:
ast: Mensax:
