Sendethic (1.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Default
be: Прадвызначана

en: API Key
be: Ключ API

en: Other
be: Іншыя

en: Message:
be: Паведамленне:

en: Account
be: Акаўнт

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Development settings
be: Налады распрацоўкі
