Sendethic (1.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Edit
bg: Редактирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Default
bg: По подразбиране

en: Other
bg: Други

en: Message:
bg: Съобщение:

en: Account
bg: Акаунт
