Sendethic (1.0.0-rc1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Edit
cy: Golygu

en: - None -
cy: - Dim -

en: Default
cy: Diofyn

en: Other
cy: Arall

en: Message:
cy: Neges:

en: From name
cy: Gan enw

en: Account
cy: Cyfrif
