Sendethic (1.0.0-rc1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Edit
eo: Redaktu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Other
eo: Alia

en: Message:
eo: Mesaĝo:

en: Account
eo: Konto

en: Elements
eo: Elementoj
