Sendethic (1.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Edit
et: Muuda

en: - None -
et: - Puudub -

en: Default
et: Vaikimisi

en: Other
et: Muu

en: Integration
et: Lõimumine

en: Attributes
et: Omadused

en: External
et: Väline

en: Message:
et: Sisu:

en: Account
et: Konto

en: - Select -
et: - Vali -

en: Elements
et: Elemendid
