Sendethic (1.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Edit
fi: Muokkaa

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Default
fi: Oletus

en: Other
fi: Muu

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: External
fi: Ulkoinen

en: Message:
fi: Viesti:

en: From name
fi: Lähettäjältä

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: Contact email
fi: Yhteyssähköposti

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Elements
fi: Elementit

en: Response status code
fi: Vastauksen tilakoodi
