Sendethic (1.0.0-rc1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Edit
fil: Wastuhin

en: - None -
fil: - Wala -

en: Default
fil: Pamantayan

en: Account
fil: Akawnt

en: - Select -
fil: - Pumili -
