Sendethic (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Edit
he: עריכה

en: - None -
he: - ללא -

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Other
he: אחר

en: Attributes
he: מאפיינים

en: External
he: חיצוני

en: Message:
he: הודעה:

en: 404 Not Found
he: 404 לא נמצא

en: From name
he: שם השולח

en: Account
he: חשבון

en: - Select -
he: - בחירה -

en: 403 Forbidden
he: 403 הגישה אסורה

en: 500 Internal Server Error
he: 500 שגיאה פנימית בשרת

en: Posted data
he: נתונים שנשלחו
