Sendethic (1.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Edit
hr: Uredi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Default
hr: Zadano

en: Other
hr: Ostalo

en: Attributes
hr: Atributi

en: External
hr: Eksterni

en: Message:
hr: Poruka:

en: Account
hr: Račun

en: - Select -
hr: - Odaberi -
