Sendethic (1.0.0-rc1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Edit
ja: 編集

en: - None -
ja: - なし -

en: Default
ja: デフォルト

en: Other
ja: その他

en: Attributes
ja: 属性

en: External
ja: 外部

en: Message:
ja: メッセージ:

en: From name
ja: 送信者名

en: Account
ja: アカウント

en: Contact email
ja: 連絡先メールアドレス

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Account ID
ja: アカウント ID

en: Elements
ja: 要素

en: Response status code
ja: レスポンスのステータスコード

en: Development settings
ja: 開発設定

en: Defaults to: %value
ja: デフォルト: %value
