Sendethic (1.0.0-rc1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Edit
mr: संपादन

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Message:
mr: संदेश:

en: Account
mr: खाते
