Sendethic (1.0.0-rc1) - en to nl translation catalogue (35 entries)

en: Edit
nl: Bewerken

en: - None -
nl: - Geen -

en: Default
nl: Standaard

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Other
nl: Andere

en: Integration
nl: Integratie

en: Attributes
nl: Attributen

en: External
nl: Extern

en: API key
nl: API-sleutel

en: Message:
nl: Bericht:

en: 404 Not Found
nl: 404 Niet gevonden

en: Request type
nl: Request-type

en: Enable debugging
nl: Debuggen inschakelen

en: From name
nl: Naam afzender

en: Contact email
nl: Contact e-mail

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Additional settings
nl: Aanvullende instellingen

en: Account ID
nl: Account-ID

en: Elements
nl: Elementen

en: Request method
nl: Request-methode

en: 403 Forbidden
nl: 403 Verboden

en: Response message
nl: Antwoordbericht

en: Response status code
nl: Reactiestatuscode

en: Development settings
nl: Ontwikkel-instellingen

en: Request URL
nl: Opgevraagde URL

en: 400 Bad Request
nl: 400 Foute aanvraag

en: 401 Unauthorized
nl: 401 Niet geautoriseerd

en: 500 Internal Server Error
nl: 500 Interne serverfout

en: 503 Service Unavailable
nl: 503 Dienst niet beschikbaar

en: Custom data
nl: Aangepaste gegevens

en: Attribute ID
nl: Eigenschap-ID

en: Defaults to: %value
nl: Standaardwaarde: %value

en: Custom @label…
nl: Aangepaste @label…

en: Enter @label…
nl: Vul @label in…

en: Multiple email addresses may be separated by commas. Emails are only sent to cc and bcc addresses if a To email address is provided.
nl: Een of meer adressen, gescheiden door een komma. Berichten naar cc- en bcc-adressen worden alleen verzonden als een Aan-adres ingesteld is.
