Sendethic (1.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Edit
pl: Edytuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Default
pl: Domyślny

en: API Key
pl: Klucz API

en: Other
pl: Inne

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: External
pl: Zewnętrzne

en: API key
pl: Klucz API

en: Message:
pl: Wiadomość:

en: 404 Not Found
pl: 404 Nie znaleziono

en: Enable debugging
pl: Włącz debugowanie

en: From name
pl: Nazwa nadawcy

en: Account
pl: Konto

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Additional settings
pl: Dodatkowe ustawienia

en: Elements
pl: Elementy

en: Response status code
pl: Kod statusu odpowiedzi

en: Development settings
pl: Ustawienia programistyczne

en: 401 Unauthorized
pl: 401 Nieuprawniony

en: 500 Internal Server Error
pl: 500 Wewnętrzny błąd serwera
