Sendethic (1.0.0-rc1) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Edit
pt: Editar

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Default
pt: Por defeito

en: API Key
pt: Chave API

en: Other
pt: Outro

en: Integration
pt: Integração

en: Attributes
pt: Atributos

en: External
pt: Externo

en: API key
pt: Chave API

en: Message:
pt: Mensagem:

en: 404 Not Found
pt: 404 Página não encontrada

en: Request type
pt: Tipo de pedido

en: Enable debugging
pt: Ligar depuração

en: From name
pt: Nome do remetente

en: Account
pt: Conta

en: Contact email
pt: Email de contacto

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Additional settings
pt: Definições adicionais

en: Elements
pt: Elementos

en: Response status code
pt: Código de status da resposta

en: Development settings
pt: Definições de desenvolvimento

en: Attribute ID
pt: ID do atributo

en: Custom error response message
pt: Mensagem de resposta de erro personalizada
