Sendethic (1.0.0-rc1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Edit
sl: Uredi

en: Default
sl: Privzeto

en: Message:
sl: Sporočilo:

en: From name
sl: Ime pošiljatelja (polje 'OD')

en: Account
sl: Račun
