Sendethic (1.0.0-rc1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Edit
th: แก้ไข

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Other
th: อื่นๆ

en: External
th: ภายนอก

en: Message:
th: ข้อความ:

en: Account
th: บัญชีผู้ใช้

en: Contact email
th: อีเมลผู้ติดต่อ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Response status code
th: สถานะการตอบสนอง
