Sendethic (1.0.0-rc1) - en to uk translation catalogue (64 entries)

en: Edit
uk: Редагувати

en: - None -
uk: - Немає -

en: Default
uk: Базово

en: Other
uk: Інше

en: Integration
uk: Інтеграція

en: Attributes
uk: Атрибути

en: External
uk: Зовнішнє

en: API key
uk: Ключ API

en: Message:
uk: Повідомлення:

en: 404 Not Found
uk: 404 Не знайдено

en: Request type
uk: Тип запиту

en: Enable debugging
uk: Увімкнути зневадження

en: From name
uk: Ім'я відправника

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Contact email
uk: Контактна електронна адреса

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Additional settings
uk: Додаткові налаштування

en: Account ID
uk: Ідентифікатор рахунку

en: Elements
uk: Елементи

en: Request method
uk: Метод запиту

en: 403 Forbidden
uk: 403 Заборонено

en: Response message
uk: Повідомлення з відповіддю

en: Response status code
uk: Код стану відповіді

en: Development settings
uk: Налаштування для розробки

en: Request URL
uk: URL запиту

en: Attribute value
uk: Значення атрибута

en: 400 Bad Request
uk: 400 Поганий запит

en: 401 Unauthorized
uk: 401 Неавторизовано

en: 500 Internal Server Error
uk: 500 Внутрішня помилка сервера

en: 502 Bad Gateway
uk: 502 Поганий шлюз

en: 503 Service Unavailable
uk: 503 Служба недоступна

en: 504 Gateway Timeout
uk: 504 Перевищено очікування шлюзу

en: Custom data
uk: Власні дані

en: Attribute ID
uk: ID атрибуту

en: Defaults to: %value
uk: За замовчуванням: %value

en: Remote post successful!
uk: Віддалена публікація успішна!

en: If checked, posted submissions will be displayed onscreen to all users.
uk: Якщо позначено, опубліковані надсилання відображатимуться на екрані для всіх користувачів.

en: Posted data
uk: Опубліковані дані

en: Submission data
uk: Дані надсилання

en: Enter custom data that will be included in all remote post requests.
uk: Введіть власні дані, які будуть включені в усі запити на віддалену публікацію.

en: No response. Please see the recent log messages.
uk: Немає відповіді. Перегляньте останні повідомлення журналу.

en: Debug: Remote post: @title [@state]
uk: Зневадження: віддалена публікація: @title [@state]

en: Submission state/operation:
uk: Стан/операція для надсилання:

en: Response status code:
uk: Код статусу відповіді:

en: Response header:
uk: Заголовок відповіді:

en: Response body:
uk: Тіло відповіді:

en: @form webform remote @type post (@state) to @url failed. @message
uk: Помилка віддаленої публікації @type для вебформи @form (@state) на @url. @message

en: Request options
uk: Опції запиту

en: Remote post request return @status_code status code.
uk: Запит на віддалену публікацію повертає код статусу @status_code.

en: Custom error response message
uk: Власне повідомлення про помилку

en: Response data can be passed to response message using [webform:handler:{machine_name}:{key}] tokens. (i.e. [webform:handler:remote_post:message])
uk: Дані відповіді можна передати в повідомлення відповіді за допомогою замінників [webform:handler:{machine_name}:{key}]. (тобто [webform:handler:remote_post:message])

en: Enter custom response messages for specific status codes.
uk: Введіть власні повідомлення про відповіді для певних кодів стану.

en: <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_HTTP_status_codes">List of HTTP status codes</a>.
uk: <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_HTTP_status_codes">Список кодів стану HTTP</a> .

en: Custom @label…
uk: Власний @label…

en: Enter @label…
uk: Введіть @label…

en: No error response messages entered. Please add messages below.
uk: Немає повідомлень про помилку. Будь ласка, додайте повідомлення нижче.

en: Custom error response redirect URL
uk: Спеціальна URL-адреса переспрямування відповіді на помилку

en: The URL or path to redirect to when a remote fails.
uk: URL-адреса або шлях для перенаправлення в разі збою віддаленого сервера.

en: This message is displayed when the response status code is not 2xx.
uk: Це повідомлення відображається, якщо код статусу відповіді не 2xx.

en: Custom response messages
uk: Власні повідомлення відповідей

en: 201 Created
uk: 201 Створено

en: 204 No Content
uk: 204 Немає вмісту

en: If multiple email addresses are entered the '@name' will be not included in the email.
uk: Якщо введено кілька адрес електронної пошти, '@name' не буде включено в електронний лист.

en: Multiple email addresses may be separated by commas. Emails are only sent to cc and bcc addresses if a To email address is provided.
uk: Кілька адрес електронної пошти можна розділяти комами. Електронні листи надсилаються лише на адреси «Копія» та «Прихована копія», якщо вказано електронну адресу «Кому».
