Sendethic (1.0.0-rc2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Edit
af: Wysig

en: - None -
af: - Geen -

en: Default
af: Verstek

en: Other
af: Ander

en: Message:
af: Boodskap:

en: Account
af: Rekening
