Sendethic (1.0.0-rc2) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Edit
da: Redigér

en: - None -
da: - Ingen -

en: Default
da: Standard

en: API Key
da: API-nøgle

en: Other
da: Anden

en: Attributes
da: Attributter

en: External
da: Eksterne

en: API key
da: API-nøgle

en: Message:
da: Besked:

en: 404 Not Found
da: 404 Ikke fundet

en: Request type
da: Udbedt type

en: Enable debugging
da: Aktivér debugging

en: From name
da: Afsendernavn

en: Account
da: Konto

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Elements
da: Elementer

en: Response status code
da: Respons statuskode
