Sendethic (1.0.0-rc2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Edit
fa: ویرایش

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Other
fa: ساير

en: Attributes
fa: مشخصه‌ها

en: External
fa: خارجی

en: Message:
fa: پیام:

en: From name
fa: نام فرستنده

en: Account
fa: حساب

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Elements
fa: عنصرها
