Sendethic (1.0.0-rc2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Edit
is: Breyta

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Default
is: Sjálfgefið

en: API Key
is: API Lykill

en: Message:
is: Skilaboð:

en: Account
is: Aðgangur

en: - Select -
is: - Velja -
