Sendethic (1.0.0-rc2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Other
ku: هیتر

en: Message:
ku: پەیام:

en: Account
ku: هەژمار

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
