Sendethic (1.0.0-rc2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Edit
lv: Labot

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Other
lv: Citi

en: Attributes
lv: Atribūti

en: External
lv: Ārējais

en: API key
lv: API atslēga

en: Message:
lv: Ziņa:

en: From name
lv: Izsūtītāja vārds

en: Account
lv: Konts

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
