Sendethic (1.0.0-rc2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Message:
ne: संदेश

en: Account
ne: खाता

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
