Sendethic (1.0.0-rc2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Edit
oc: Modificar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Default
oc: Per defaut

en: Other
oc: Autre

en: External
oc: Extèrne

en: API key
oc: Clau API

en: Message:
oc: Messatge  :

en: Account
oc: Compte

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
