Sendethic (1.0.0-rc2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Default
ps: تلواله

en: Other
ps: نور

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: - Select -
ps: - غوره -
