Sendethic (1.0.0-rc2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Edit
ta: மாற்று

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Default
ta: இயல்பான

en: Other
ta: மற்றவை

en: External
ta: வெளிப்புற

en: Message:
ta: தகவல்:

en: Account
ta: கணக்கு

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
