Sendethic (1.0.0-rc2) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Edit
tr: Düzenle

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Default
tr: Varsayılan

en: Other
tr: Diğer

en: Attributes
tr: Nitelikler

en: External
tr: Harici

en: Message:
tr: İleti:

en: Enable debugging
tr: Hata ayıklamayı etkinleştir

en: Account
tr: Hesap

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Elements
tr: Öğeler

en: Response status code
tr: Yanıt durumu kodu

en: Development settings
tr: Geliştirme ayarları
