Sendgrid (1.0.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Message
am: መልእክት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Text format
am: ፅሁፍ ቅርፀት
