Sendgrid (1.0.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: None
nn: Ingen

en: Message
nn: Melding

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: To
nn: Til

en: Text format
nn: Tekstformatering
