Sendgrid (1.0.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: None
uk: Немає

en: Message
uk: Повідомлення

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Mail
uk: Пошта

en: To
uk: До

en: Send
uk: Надіслати

en: API key
uk: Ключ API

en: logs
uk: журнали

en: About
uk: Про модуль

en: Text format
uk: Текстовий формат

en: Reply-To
uk: Зворотна адреса

en: Format filter
uk: Формат фільтра

en: update your settings
uk: оновіть налаштування
