Sendgrid (1.0.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: To
az: Kimə

en: About
az: Haqqında

en: Text format
az: Mətn formatı
