Sendgrid (1.0.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: None
da: Ingen

en: Message
da: Meddelelse

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Mail
da: E-mail

en: To
da: Til

en: API key
da: API-nøgle

en: About
da: Om

en: Text format
da: Tekstformat

en: Reply-To
da: Svar til
