Sendgrid (1.0.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Message
fil: Mensahe

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: To
fil: Para kay

en: Text format
fil: Format ng teksto
