Sendgrid (1.0.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Mail
hy: Փոստ

en: To
hy: Ում

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ
