Sendgrid (1.0.1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: None
id: Tiada

en: Message
id: Pesan

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Mail
id: Email

en: To
id: Untuk

en: Send
id: Kirim

en: API key
id: Kunci API

en: About
id: Tentang

en: Text format
id: Format teks
