Sendgrid (1.0.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: None
is: Engin

en: Message
is: Skilaboð

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Settings
is: Stillingar

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Mail
is: Póstur

en: To
is: Til

en: Send
is: Senda

en: About
is: Um

en: Text format
is: Textaforsnið
