Sendgrid (1.0.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: None
it: Nessuno

en: Message
it: Messaggio

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: To
it: A

en: Send
it: Invia

en: About
it: Informazioni

en: Text format
it: Formato del testo
