Sendgrid (1.0.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: None
pt: Nenhum

en: Message
pt: Mensagem

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Settings
pt: Configurações

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Mail
pt: E-mail

en: To
pt: Para

en: Send
pt: Enviar

en: API key
pt: Chave da API

en: About
pt: Sobre

en: Text format
pt: Formato de texto
