Sendgrid (1.0.1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Mail
sk: Pošta

en: To
sk: Komu

en: Send
sk: Odoslať

en: API key
sk: API kľúč

en: logs
sk: záznamy

en: About
sk: Informácie o

en: Text format
sk: Textový formát
