Sendgrid (1.0.2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: None
bn: একটিও নয়

en: Message
bn: বার্তা

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: To
bn: বরাবর

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Text format
bn: লেখার ফরম্যাট
