Sendgrid (1.0.2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: None
bo: མེད།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Text format
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་གཞག
