Sendgrid (1.0.2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: None
cy: Dim

en: Message
cy: Neges

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: To
cy: I

en: Send
cy: Anfon

en: Text format
cy: Fformat testun
