Sendgrid (1.0.2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: None
el: Κανένα

en: Message
el: Μήνυμα

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: To
el: Προς

en: Send
el: Αποστολή

en: About
el: Περί

en: Text format
el: Μορφότυπος κειμένου
