Sendgrid (1.0.2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: None
he: ללא

en: Message
he: הודעה

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Mail
he: מייל

en: To
he: אל

en: Send
he: שלח

en: About
he: אודות

en: Text format
he: מבנה טקסט
