Sendgrid (1.0.2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: None
tr: Hiçbiri

en: Message
tr: İleti

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Mail
tr: Posta

en: To
tr: Kime

en: Send
tr: Gönder

en: About
tr: Hakkında

en: Text format
tr: Metin biçimi
