Sendgrid (1.0.3) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Mail
ca: Correu

en: To
ca: Per

en: Send
ca: Enviar

en: About
ca: Detalls

en: Text format
ca: Format del text
