Sendgrid (1.0.3) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: None
pl: Brak

en: Message
pl: Wiadomość

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Mail
pl: Poczta

en: To
pl: Do

en: Send
pl: Wyślij

en: API key
pl: Klucz API

en: About
pl: O stronie

en: Text format
pl: Format tekstu

en: Send test email
pl: Wyślij testowy e-mail

en: Use theme
pl: Użyj szablonu

en: Format filter
pl: Filtr formatów
